Image 01 Image 02 Image 03
start o firmie nasza oferta porady kontakt
Organizacja robót ziemnych

Roboty ziemne wymagają przede wszystkim dobrej organizacji pracy, która zapewni wykonanie usługi w krótkim czasie, będzie gwarancją jej najwyższej jakości i bezpieczeństwa na placu budowy. Zmyślny plan i sprawna koordynacja realizowanych zadań, to podstawa wszystkich prac budowlanych i transportowych.

Wiedza na temat gruntów budowlanych, rodzajów wykopów ziemnych, technik budowlanych i najnowocześniejszych maszyn powoduje, że prace i roboty ziemne, jakich się podejmujemy, są zawsze wykonywane rzetelnie, sumiennie i solidnie. Dobrze zdajemy sobie sprawę z roli ciągłego dokształcania się w zakresie inżynierii i materiałoznawstwa, a także z wagi i rangi szkoleń, jakie przechodzą zatrudniani przez nas ludzie. Nasi operatorzy i fachowcy są osobami kompetentnymi i znającymi się na dobrej organizacji robót ziemnych.

Wiemy, że roboty ziemne muszą być przeprowadzane przez jak najwłaściwsze urządzenia, więc duże znaczenie ma posiadanie floty wyspecjalizowanych pojazdów. Nasza firma ma swój park maszyn, z których korzystamy w zależności od indywidualnych cech danego przedsięwzięcia. Dostęp do koparek, ładowarek i aut ciężarowych najlepszych producentów to gwarancja, że roboty ziemne będą przeprowadzone wydajnie i przy jak największej optymalizacji kosztów. W zależności od tego, jakie wykopy mamy przeprowadzić (liniowe, przestrzenne, powierzchniowe), takie maszyny stosujemy, a gdy niezbędny jest transport kruszywa i materiałów sypkich oferujemy przewóz wywrotką do pojemności 20 ton.

Dobra organizacja robót ziemnych to także niwelowanie potencjalnych zagrożeń na placu budowy. Zawsze dbamy o zasady bezpieczeństwa i higieny pracy oraz staramy się jak najlepiej oznaczyć teren, na którym prowadzone są wykopy ziemne i inne działania. Zawsze jest on ogrodzony, a po zmroku oświetlony, a pracujący na nim ludzie szanują obowiązujący ich regulamin.
Nasza firma czuwa nad każdym zleceniem i dba o każdego klienta. Właśnie dlatego zależy nam, aby roboty ziemne, wykopy i transport kruszywa zawsze były jak najlepiej przygotowane i idealnie zorganizowane.

 
Porady

 
 
Start  |  O firmie  |  Nasza oferta  |  Porady  |  Kontakt © Usługi Transportowe Mariusz Cieliński 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio