Image 01 Image 02 Image 03
start o firmie nasza oferta porady kontakt
Maszyny do wykopów i załadunku

Roboty ziemne wymagają przede wszystkim zdolnych operatorów i pracowników, ale maszyny także są niezastąpione. Profesjonalny i bezpieczny przebieg prac budowlanych w dużej mierze zależy od ich jakości, stanu i wyposażenia. Warto pamiętać, że nasza firma inwestuje tylko w najlepsze koparki i ładowarki na rynku.

Urządzenia, które służą nam do prac takich jak wykopy ziemne, są bardzo wydajne i wszechstronne. Pozwalają optymalizować koszty budowy i przyspieszać jej tempo. Ich szczegóły techniczne mówią zresztą same za siebie, więc przyjrzyjmy się niektórym parametrom.

Koparko-ładowarki pokonują najtrudniejsze przeszkody za sprawą hamulców ze wspomaganiem, które umożliwiają przełączanie napędu na dwu i czterokołowy. Dzięki tej funkcji nasi pracownicy radzą sobie nawet w najtrudniejszym terenie, a przecież wykopy i roboty ziemne bardzo często właśnie w takim się odbywają. Dobrze wyważona maszyna pozwala im zachować stabilność, co przy załadunku staje się niezwykle istotnym kryterium ich sprawności. Nie mniej ważny jest zasięg ramienia ładowarki lub koparki, układ hydrauliczny wysięgnika, amortyzacja ruchu obrotowego i porządna skrzynia biegów. Ilość parametrów, na które zwracamy uwagę jest zaskakująco duża i nie sposób pochylić się nad wszystkimi. Roboty ziemne są bardzo skomplikowanym elementem prac, dlatego należy włożyć szczególnie wiele czasu w wybór urządzeń, którymi wykona się wykopy albo przeprowadzi załadunek związany z transportem kruszywa.

Koparko-ładowarki, które stanowią część naszego parku mechanicznego, są też bardzo komfortowe. Odpowiednia hydraulika ogranicza ich drgania i wibracje, a dobrze wyposażony kokpit uprzyjemnia pracę. Kabina operatora jest klimatyzowana i wyposażona w pneumatyczny fotel.

Często podkreślamy, że wykopy i roboty ziemne wymagają precyzji i dokładności, a ta zależy tak samo od człowieka, jak i sprzętu, na którym ten pracuje. Zapewnienie operatorowi bezpieczeństwa wiąże się z posiadaniem najwyższej jakości urządzeń i ciągłym ulepszaniem swojego parku maszynowego. Pracujemy na sprzęcie Caterpillar, Man oraz Ammann.

 
Porady

 
 
Start  |  O firmie  |  Nasza oferta  |  Porady  |  Kontakt © Usługi Transportowe Mariusz Cieliński 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio