Image 01 Image 02 Image 03
start o firmie nasza oferta porady kontakt
Nasza oferta

Kompleksowo obsługujemy budowy i inwestycje oraz zajmujemy się pracami przy budowie domów jednorodzinnych. Naszym priorytetem jest dokładne i szybkie działanie, tak aby zadowolenie klienta było jak największe.

Swoje usługi oferujemy na terenie Wrocławia, w okolicach Wrocławia i w południowych powiatach Wrocławia.Świadczymy usługi transportowe - przewozimy m.in. ziemię, kruszywo, piasek, żwir itp.. Nasza czteroosiowa wywrotka MAN TGA posiada ładowność do 20 ton.

więcej »
Wykonujemy roboty ziemne - wykopy pod budynki, fundamenty, zasypkę przyłącza itp. Udostępniamy ładowarki wraz z Operatorem.

Sprzęt, którym dysponujemy to koparko-ładowarki renomowanej firmy CATERPILLAR modele 428E i 432E o masie eksploatacyjnej do 10 700 kg. Posiadamy komplety łyżek i młot do kucia.
więcej »

 

Oferujemy usługi zagęszczania oraz zagęszczarki do wypożyczenia. Nasz sprzęt to zagęszczarki firmy AMMANN o masie eksploatacyjnej od 130 do 350 kg - modele AVP 2620, 3020 oraz 3520 project ZGS-20.

więcej »


 
 

Wykopy są takim obszarem prac ziemnych, które wymagają odpowiedniego sprzętu i doświadczonych pracowników, wiedzy i fachowości, technicznej precyzji, profesjonalnego podejścia oraz dbałości o środowisko naturalne. Nasza firma gwarantuje to wszystko i jeszcze więcej.

więcej »


 
Oferta

 
 
Start  |  O firmie  |  Nasza oferta  |  Porady  |  Kontakt © Usługi Transportowe Mariusz Cieliński 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio