Image 01 Image 02 Image 03
start o firmie nasza oferta porady kontakt
Nasze porady


Poprawne wykonanie fundamentów budynku, to najważniejszy element budowy. Wszystkie błędy zweryfikuje czas, a ich naprawienie może okazać się niemożliwe. Roboty ziemne wymagają dlatego zatrudnienia fachowej firmy, która przeprowadzi wykopy z należytą precyzją i biegłością.

więcej »
Roboty ziemne wymagają przede wszystkim zdolnych operatorów i pracowników, ale maszyny także są niezastąpione. Profesjonalny i bezpieczny przebieg prac budowlanych w dużej mierze zależy od ich jakości, stanu i wyposażenia. Warto pamiętać, że nasza firma inwestuje tylko w najlepsze koparki i ładowarki na rynku.

więcej »

 


Kiedy myślmy o profesjonalnym i bezpiecznym przewozie, powinniśmy zwrócić uwagę na rolę kierowcy, który jest zań odpowiedzialny. Profesjonalny transport kruszywa wymaga zatrudnienia najlepszych w swoim fachu i ciągłego szlifowania ich umiejętności.

więcej »


 

Transport kruszywa powinien być jak najbardziej wydajny, dlatego należy planować go z uwzględnieniem kryteriów ekonomicznych. Tylko dobra organizacja i przemyślana koncepcja działania pozwolą na zoptymalizowanie kosztów i podniesienie jakości świadczonej usługi. Nasza firma zawsze stara się, aby transport kruszywa był szybki, niezawodny i bezpieczny, ale i jak najbardziej korzystny finansowo dla zlecającego.

więcej »


 

Roboty ziemne najlepiej wykonuje się w sezonie letnim, kiedy grunt jest najlepiej przygotowany na ingerencję i obróbkę. Jednak ze względów praktycznych, nie zawsze można pozwolić sobie na długie zwlekanie z pracami budowlanymi i czekanie na ciepłe dni. Trzeba jednak pamiętać, że nie wszystkie roboty ziemne da się wykonywać zimą, ale jeśli nie ma ku temu żadnych przeciwwskazań należy odpowiednio się do nich przygotować.

więcej »
Fundamentem naszej firmy są profesjonalne maszyny, którymi przeprowadzamy roboty ziemne (w tym wykopy) oraz samochody, którymi organizujemy transport kruszywa. Między innymi dzięki korzystaniu z urządzeń renomowanych marek i najlepszych światowych producentów, możemy świadczyć usługi na tak wysokim poziomie. Przyjrzyjmy się podstawowym rodzajom maszyn, z których można korzystać wykonując roboty ziemne [...]

więcej »


 

Dobrze wykonane roboty ziemne zawsze wiążą się z wiedzą na temat gruntów budowlanych. Wszystkie prace przeprowadzane w miejscu budowy, które wiążą się z ingerencją w podłoże, należy wykonywać w oparciu o badanie geotechniczne i cechy charakterystyczne gleby, jaka znajduje się na placu budowy. Udaje się dzięki temu dobrze zabezpieczyć wykopy, dostosować techniki obróbki gruntu i maszyny, którymi przeprowadzi się roboty ziemne. Jeśli planujesz w niedługim czasie inwestycję budowlaną, zapoznaj się z naszym krótkim zbiorem informacji na temat gruntów budowlanych.

więcej »


 

Roboty ziemne wymagają przede wszystkim dobrej organizacji pracy, która zapewni wykonanie usługi w krótkim czasie, będzie gwarancją jej najwyższej jakości i bezpieczeństwa na placu budowy. Zmyślny plan i sprawna koordynacja realizowanych zadań, to podstawa wszystkich prac budowlanych i transportowych.

więcej »

 
Porady

 
 
Start  |  O firmie  |  Nasza oferta  |  Porady  |  Kontakt © Usługi Transportowe Mariusz Cieliński 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio