Image 01 Image 02 Image 03
start o firmie nasza oferta porady kontakt
Ekonomiczny transport

Transport kruszywa powinien być jak najbardziej wydajny, dlatego należy planować go z uwzględnieniem kryteriów ekonomicznych. Tylko dobra organizacja i przemyślana koncepcja działania pozwolą na zoptymalizowanie kosztów i podniesienie jakości świadczonej usługi. Nasza firma zawsze stara się, aby transport kruszywa był szybki, niezawodny i bezpieczny, ale i jak najbardziej korzystny finansowo dla zlecającego.

Wydajny i ekonomiczny transport kruszywa polega na traktowaniu go jak projektu, który można kontrolować. Należy wziąć pod uwagę zmienne, które decydują o jego kosztach i starać się mieć na nie wpływ. W przypadku przewozu piasku, ziemi, żwiru i innych kruszyw, ważne będą ceny paliwa i olejów napędowych, wysokość opłat za korzystanie z dróg, koszt ubezpieczenia, styl jazdy kierowcy i cena serwisowania pojazdów. Żeby transport kruszywa był efektywny, należy skupić się na każdym z wymienionych elementów.

Troska i inwestycje we flotę pojazdów to znak, że znajdują się w niej samochody najnowszej generacji, a te pozwalają poczynić oszczędności na paliwie. Jest to kwestia technologii, w tym systemu układu napędowego, odpowiedniego wyważenia pojazdu i zadbania o jego dobrą aerodynamikę. Transport kruszywa wymaga posiadania stabilnych i pewnych aut – jedna wywrotka może pomieścić 20 ton załadunku, więc musi być odpowiednio zaprojektowana, aby ciężar był dobrze rozłożony.

Ekonomiczny transport to także zasługa naszych kierowców, którzy wybierają najlepsze trasy i prowadzą pojazdy nie narażając ich na wysokie spalanie. Wszystkie auta są regularnie serwisowane i przechodzą systematyczne przeglądy.

Nowoczesne pojazdy ograniczają także emisję spalin i nie narażają środowiska na duże zanieczyszczenia. Dobrze wyposażona flota, idealnie dobrana załoga i troska o każdy transport, sprawiają, że nasza firma cieszy się dobrą opinią i świadczy usługi na najwyższym poziomie. Korzystamy z maszyn najlepszych firm i oferujemy transport kruszywa w konkurencyjnych cenach.

 
Porady

 
 
Start  |  O firmie  |  Nasza oferta  |  Porady  |  Kontakt © Usługi Transportowe Mariusz Cieliński 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio