Image 01 Image 02 Image 03
start o firmie nasza oferta porady kontakt
Nasi kierowcy

Kiedy myślmy o profesjonalnym i bezpiecznym przewozie, powinniśmy zwrócić uwagę na rolę kierowcy, który jest zań odpowiedzialny. Profesjonalny transport kruszywa wymaga zatrudnienia najlepszych w swoim fachu i ciągłego szlifowania ich umiejętności.

Co to znaczy, że nasi kierowcy są kompetentni? Oczywiście wszyscy są zawodowcami, przechodzą regularne badania i mają wieloletnie doświadczenie w swoim zawodzie, ale poza tym są także szczegółowo przeszkoleni w zakresie prowadzenia dużych samochodów ciężarowych służących do przewożenia żwiru, piasku, ziemi i innych materiałów. Transport kruszywa odbywa się pojazdami, których wywrotki mogą pomieścić nawet 20 ton ładunku, co jest liczbą niebagatelną. Wymaga to dużej ostrożności i wiedzy, która zapewni bezpieczeństwo operatorom, kierowcom i pozostałym uczestnikom ruchu.

Warto jednak pamiętać, że transport kruszywa, tak jak każdy inny transport, powinien wiązać się optymalizacją kosztów. Ekonomiczna jazda zawsze może je obniżyć, co pozytywnie odbije się na cenie całej usługi. Rozsądne użytkowanie pojazdów zależy właśnie od kierowców i dlatego staramy się szkolić ich w tym kierunku. Każdy przewóz rządzi się swoimi prawami i trzeba umieć dostroić do niego maszynę. Ekonomia transportu kruszywa powinna być zrównoważona i ciągle kontrolowana, dopasowana do przewożonego materiału, trasy i charakteru danego przewozu. Nasi kierowcy potrafią się do tego ustosunkować, dobrze znają Wrocław i jego okolicę, radzą sobie z wąskimi uliczkami i trudnymi miejscami. Ich doświadczenie i wiedza sprawiają, że oferowany przez nas transport kruszywa jest konkurencyjny, niezawodny i nie naraża klienta na zbędne wydatki.

Pojazdy, z jakich korzysta nasza firma zapewniają ich kierowcom pełen komfort podczas pracy. Kabiny są klimatyzowane i dobrze przystosowane do długiej jazdy, a dobrze skomponowane wyposażenie, pozwala od niej wygodnie odpocząć. Wszystko to ma dobry wpływ na warunki pracy, a co za tym idzie, sam transport kruszywa.

Jeśli szukasz firmy, który wykona dla ciebie transport kruszywa, przejrzyj naszą ofertę i skontaktuj się z naszym biurem.

 
Porady

 
 
Start  |  O firmie  |  Nasza oferta  |  Porady  |  Kontakt © Usługi Transportowe Mariusz Cieliński 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio