Image 01 Image 02 Image 03
start o firmie nasza oferta porady kontakt
Poznaj nasze maszyny

Fundamentem naszej firmy są profesjonalne maszyny, którymi przeprowadzamy roboty ziemne (w tym wykopy) oraz samochody, którymi organizujemy transport kruszywa. Między innymi dzięki korzystaniu z urządzeń renomowanych marek i najlepszych światowych producentów, możemy świadczyć usługi na tak wysokim poziomie. Przyjrzyjmy się podstawowym rodzajom maszyn, z których można korzystać wykonując roboty ziemne:

1.Koparka – bez niej trudno byłoby wykonywać roboty ziemne; to jedna z podstawowych i najważniejszych maszyn na placu budowy. Realizuje się nią wykopy ziemne różnych rodzajów i wydobywa urobek. Koparka ułatwia transport i załadunek pozyskanego materiału.

2.Ładowarka – pojazd, dzięki któremu można przewozić różne materiały na nieduże odległości. Zazwyczaj wspomaga koparkę, pomaga w załadunku i ułatwia transport wydobytego materiału z miejsca, w którym jest składowany na samochód transportowy. Niezbędna wszędzie tam, gdzie wykonuje się r roboty ziemne, zwłaszcza wykopy.

3.Koparko-ładowarka – maszyna, która łączy w sobie cechy obu omówionych już urządzeń. To bardzo praktyczny pojazd, który umożliwia sprawne wykonanie wykopów i natychmiastowy załadunek, co usprawnia transport ziemi, piasku oraz innego kruszywa. Te hybrydowe maszyny są przez nas szeroko wykorzystane i pozwalają nam wykonywać usługi sprawnie i ekspresowo.

4. Zagęszczarka – urządzenie, dzięki któremu można skutecznie i sprawnie ubijać grunt. Służy do wyrównywania powierzchni pod roboty ziemne i prace budowlane. Przydaje się na etapie przygotowań do rozpoczęcia wielu prac związanych z obróbką podłoża. Nasza firma prowadzi wynajem tych maszyn.

5.Spycharka – może pełnić bardzo różne funkcje i być szeroko wykorzystywana. Przydaje się podczas przygotowywania terenu do prac budowlanych i przy oczyszczaniu gruntów. Formuje się za jej pomocą nasypy i hałdy oraz przemieszcza i przesuwa kruszywa, sypkie materiały i urobek. Spycharki stosuje się przy dużych inwestycjach i wtedy, gdy wymagają tego konkretne roboty ziemne.

 
Porady

 
 
Start  |  O firmie  |  Nasza oferta  |  Porady  |  Kontakt © Usługi Transportowe Mariusz Cieliński 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio