Image 01 Image 02 Image 03
start o firmie nasza oferta porady kontakt

Roboty ziemne Wrocław


roboty ziemne wrocław
Wykonujemy roboty ziemne - wykopy pod budynki, fundamenty, zasypkę przyłącza itp. Udostępniamy ładowarki wraz z Operatorem.

Sprzęt, którym dysponujemy to koparko-ładowarki renomowanej firmy CATERPILLAR modele 428E i 432E o masie eksploatacyjnej do 10 700 kg. Posiadamy komplety łyżek i młot do kucia.

Roboty ziemne to jedna z podstawowych usług, jakie oferuje nasza firma. Wyróżnia ją przede wszystkim rzetelność i jakość wykonania oraz niezwykła dbałość o bezpieczeństwo. Wszystkie prace prowadzone są przez załogę najlepszych, wykwalifikowanych pracowników, dysponujących szeroką wiedzą i cennym doświadczeniem. Działamy na Wrocław i okolicę.

Nasza firma zajmuje się całym wachlarzem robót ziemnych. Podejmiemy się zadań związanych z kładzeniem sieci wodociągowo-kanalizacyjnych, wyrównujemy grunty pod fundamenty, robimy podbudowy, nasypy, przygotowujemy drogi dojazdowe i wykopy pod budynki oraz inne obiekty.

Roboty ziemne to szeroka kategoria, w której zawiera się sporo bardziej szczegółowych zadań. Mogą być to czynności polegające na przygotowaniu terenu pod budowę: karczowanie, prace porządkowe, odprowadzanie wód, usuwanie ziemi itp., ale i większe zadania oraz prace o charakterze wykończeniowym: wykonywanie i wyrównywanie wykopów, mikroniwelacja i makroniwelacja oraz szeroko rozumiane kształtowanie terenu i inne roboty ziemne.

Jeśli Twoje zlecenie jest nietypowe, daj nam znać, a nasi fachowcy na pewno postarają się z nim zmierzyć i zaoferować Ci najlepsze propozycje i rozwiązania. Nasza firma przeprowadza roboty ziemne na życzenie klienta i to od niego zależy, jakiego zadania się podejmiemy. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!

Warto zwrócić uwagę, że wysokiej klasy sprzęt, którym dysponujemy, pozwala nam wykonać wszystkie roboty ziemne bezawaryjnie i profesjonalnie. Nasze przedsiębiorstwo posiada maszyny i pojazdy renomowanych firm, dzięki którym wszystkie roboty ziemne przeprowadzane są bezpiecznie i sprawnie. Dbamy również o bezpieczeństwo samej pracy, a nasz zespół operatorów to ludzie odpowiedzialni i doświadczeni w swoim fachu - tacy, na których można polegać.

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami, nie wahaj się - napisz, a my zapoznamy się z Twoim projektem i przygotujemy plan działania oraz wycenę. Odwiedzasz Wrocław? Zajrzyj do naszej siedziby.

Dotrzymujemy terminów, jesteśmy punktualni i elastyczni – to cechy, które sprawiają, że wyróżniamy się wśród konkurencji.

Usługi transportowe     |     Roboty ziemne     |     Zagęszczarki     |     Wykopy
 

 
Oferta


Swoje usługi oferujemy na terenie Wrocławia, w okolicach Wrocławia i w południowych powiatach Wrocławia.
 
 
Start  |  O firmie  |  Nasza oferta  |  Porady  |  Kontakt © Usługi Transportowe Mariusz Cieliński 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio