Image 01 Image 02 Image 03
start o firmie nasza oferta porady kontakt

Wykopy Wrocław


wykopy wrocławWykopy są takim obszarem prac ziemnych, które wymagają odpowiedniego sprzętu i doświadczonych pracowników, wiedzy i fachowości, technicznej precyzji, profesjonalnego podejścia oraz dbałości o środowisko naturalne. Nasza firma gwarantuje to wszystko i jeszcze więcej.

Wiele prac ziemnych sprowadza się właśnie do wykopów. Kompleksowe prace budowlane rzadko obejdą się bez tej podstawowej ingerencji w grunt. Nie da się bez nich postawić fundamentów, wykonać przyłącza wodociągowego i kanalizacyjnego; nie da się położyć kabli energetycznych, telefonicznych i światłowodów; nie sposób wybudować przydomowej oczyszczalni biologicznej ani nawet zwykłego oczka wodnego. Wykopy są po prostu najistotniejszym elementem większości prac związanych z przetwarzaniem gruntów i otoczenia.

Oferujemy Państwu te usługi oraz znacznie więcej – jesteśmy otwarci na projekty niesztampowe i wymagające kreatywnego podejścia do realizacji zadań. Staramy się działać elastycznie, ale zawsze trzymamy się powierzonego nam projektu i ściśle współpracujemy ze zleceniodawcą. Wykonujemy wykopy wąskoprzestrzenne, jak i szerokoprzestrzenne, liniowe i inne. Korzystamy wyłącznie z nowoczesnych technologii, dysponujemy własną flotą pojazdów i przeszkoloną kadrą, która składa się z najlepszych fachowców we Wrocławiu. Nasza firmą cieszy się opinią bezawaryjnej i dotrzymującej terminów. Śledzimy nowinki z branży i dobrze znamy rynek, na którym działamy. Wszystko to sprawia, że nasze przedsiębiorstwo prężnie się rozwija, a nasi Klienci do nas wracają. Świadczymy usługi na Wrocław i okolicę.

Warto zwrócić uwagę, że wykopy są zazwyczaj połączone z innymi pracami budowlanymi, a nasza firma świadczy szeroki wachlarz tego typu usług i może podjąć się wykonania robót ziemnych oraz transportu kruszywa. Kompleksowa obsługa firm to nasza specjalność, dlatego zachęcamy do zapoznania się innymi obszarami naszej działalności i pełną ofertą.

Nie przypadkiem prowadzimy nasze przedsiębiorstwo w mieście, które jest jednym z bogatszych i szybciej rozwijających się miejsc w Polsce. Nasza firma nastawiona jest na działanie, a Wrocław jest miastem, które rozwija się nieustannie – prężnie, dynamicznie i nieustannie.

Usługi transportowe     |     Roboty ziemne     |     Zagęszczarki     |     Wykopy
 
 
Oferta


Swoje usługi oferujemy na terenie Wrocławia, w okolicach Wrocławia i w południowych powiatach Wrocławia.
 
 
Start  |  O firmie  |  Nasza oferta  |  Porady  |  Kontakt © Usługi Transportowe Mariusz Cieliński 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio