Image 01 Image 02 Image 03
start o firmie nasza oferta porady kontakt

Usługi transportowe - Transport Kruszywa Wrocław


transport kruszywa wrocławŚwiadczymy usługi transportowe - przewozimy m.in. ziemię, kruszywo, piasek, żwir itp.. Nasza czteroosiowa wywrotka MAN TGA posiada ładowność do 20 ton.

Transport kruszywa jest usługą, bez której nie obędzie się większość prac budowlanych. Ważny w procesie wydobywczym i pracach remontowych. Na wielkich budowach i przy mniejszych remontach. Jeśli poszukujesz firmy, która zajmie się nim profesjonalnie i terminowo, dobrze trafiłeś.

Transport kruszywa odbywa się za pomocą floty bezawaryjnych pojazdów ciężarowych i dostawczych, które przewiozą każdą ilości materiałów. Dysponujemy niezawodnym i solidnym sprzętem, który pozwala na bezpieczny załadunek, przewóz i rozładunek kruszywa. Korzystamy tylko z samochodów renomowanych firm – najlepszych, jakie są na rynku. Użycie profesjonalnego sprzętu (pojazdów, wywrotek, naczep, ładowarek itd.) potwierdza wysoką jakość naszych usług. Ciągle podejmujemy starania, aby podnosić ich jakość i rozwijać własną eskadrę pojazdów tak, aby transport kruszywa przebiegał sprawnie, bezawaryjnie i bezpiecznie.

Każde zlecenie traktujemy wyjątkowo i zależnie od jego charakteru i skali, dobieramy odpowiednie auta. Rodzaj kruszywa też nie jest bez znaczenia i to on ma największy wpływ na sam transport. Typ pojazdu, a przede wszystkim kształt i model naczepy, muszą być zawsze odpowiednie do danego transportu kruszywa. Nasza firma wie co robi – usługi dostosowane są do potrzeb klienta i charakteru powierzonego nam zadania.

Cena transportu kruszywa jest zawsze zależna od szczegółów zlecenia. Ważny jest rodzaj kruszywa, ale i miejsce jego odbioru oraz dostarczenia. Odległość, na jaką ma się odbyć transport to jedna z kluczowych informacji, na podstawie których sporządzamy wycenę. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że każdego klienta traktujemy indywidualnie i staramy się dostosować do jego potrzeb.

Nasze przedsiębiorstwo jest doświadczoną firmą, obecną na rynku od lat. Posiadana przez nas wiedza, praktyka i znajomość branży, gwarantują najwyższy poziom wykonywanych usług. Transport kruszywa, który oferujemy, jest bezpieczny, szybki, profesjonalny i niedrogi. Rozbudowana baza transportowa pozwala nam dbać o punktualność i ustalone terminy.

Usługi transportowe     |     Roboty ziemne     |     Zagęszczarki     |     Wykopy


 
OfertaSwoje usługi oferujemy na terenie Wrocławia, w okolicach Wrocławia i w południowych powiatach Wrocławia.
 
 
Start  |  O firmie  |  Nasza oferta  |  Porady  |  Kontakt © Usługi Transportowe Mariusz Cieliński 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio